Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка триває вступна кампанія 2018 року
«Оперативна інформація про її хід,- розповідає заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник Олег Прохоров,- сконцентрована у приймальній комісії та в навчальному відділі ВІКНУ. Стосовно результатів відбору на навчання у 2018-2019 навчальному році з числа військовослужбовців та цивільної молоді на сьогодні цікаві на..
[ читати далі ]
Представник Військового інституту став лауреатом премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва
22 червня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко відбулася церемонія нагородження лауреатів премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва. Відбір лауреатів премі..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту долучились до флешмобу «Motto нескорених»
На підтримку військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України, які зазнали поранень під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, курсанти Військового інституту долучились до флешмобу «Motto нескорених».
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту за спеціальністю «Психологія» проводять опитування серед цивільного населення у рамках проекту 13 Гайдамацького Потягу «Визвольних змагань»
21 червня проект 13 Гайдамацького Потягу «Визвольних змагань», до якого долучились курсанти нашого інституту, змінив локацію і перемістився з Києва до Львова з метою проведення опитування серед військовослужбовців та їхніх родин для дослідження проблемних питань та бачення їх вирішення. Протягом минулого тижня, перебуваючи на локації Тр..
[ читати далі ]
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ВІКНУ З КУРСАНТАМИ
Традиційними стали зустрічі випускників Військового інституту з особовим складом. Чергова - курсантів факультету фінансів і права з випускниками 1998 року за спеціальністю «Фінанси і кредит», яких навчав начальник кафедри фінансового забезпечення Військового інституту полковник Алім Сизов, відбулася 23 червня. Її відкрив заступник начал..
[ читати далі ]
Викладачі кафедри військової журналістики провели тренінг для офіцерів СІМІК
На запрошення Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України викладачі кафедри військової журналістики ВІКНУ ім. Тараса Шевченка професор О.Клубань, доценти В.Король, Г.Любовець і Р.Савчук провели інтенсивний одноденний тренінг з глобальних комунікацій оборонного сектору для офіцерів СІМІК, котрі проходять курс підвищення ква..
[ читати далі ]
ГОЛОВНИЙ ЕКЗАМЕН РОКУ
У ВІКНУ продовжуються комплексні екзамени та захист атестаційних робіт у 2018 році(рівні вищої освіти «бакалавр», «магістр»). Зі слів заступника начальника інституту з навчальної роботи полковника Олега Прохорова їх прийом відбувається на належному організаційному рівні, голова екзаменаційної комісії полковник Василь Кливець..
[ читати далі ]
У Військовому інституті пройшла зустріч з делегацією Австрійської Республіки
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з аташе з питань оборони при Посольстві Австрійської Республіки в Україні та начальником відділу перекладу та термінології Інституту іноземних мов національної академії оборони Австрійської Республіки. На зустрічі були присутні підполковник Максим ..
[ читати далі ]
Команда ВІКНУ виборола кубок ректора
Команда КВК Військового інституту "Своя атмосфера" стала переможцем Ліги КВК у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка У Києві 4 червня відбувся фінал кубку ректора серед команд Київського національного університету. На якому команда військового інституту показала найкращий результат і виборола почесне перше місце. За титул пе..
[ читати далі ]
ВІКНУ серед учасників щорічної виставки-презентації науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві»
5 червня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі, пройшла щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві». Організатором заходу є Київська міська державна адміністрація. Понад 300 столичних підприємств різних галузей та науково-дослідницьких організацій представили свою продукцію..
[ читати далі ]