Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Гідні нащадки козацького роду
Ніхто не буде сперечатися, що рукопашний бій – це мужній вид спорту, який вимагає не тільки високого рівня розвитку фізичних якостей та координації, але й сформованості морально-вольових якостей бійця. Контактний та швидкоплинний вид єдиноборства має військово-прикладну спрямованість, тому йому приділяється велика увага в силових структурах У..
[ читати далі ]
Подаруй тепло
20 квітня курсанти Військового інституту завітали до комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізованого обласного будинку дитини». Небайдужі першокурсники вже не вперше приїжджають до міста Боярка. Їх завжди радо вітають керівництво, гості, дітлахи. «Спілкування з малечею надихає, отримуєш заряд позитивних емоцій&r..
[ читати далі ]
Зустріч з представником канадської військової поліції
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з представником військової поліції Канади, співголовою багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету підполковником Бернардом Хадсоном. В ході зустрічі були обговоренні актуальні питання в галузі військового співробітництва та поте..
[ читати далі ]
Зустріч з творчою групою легендарного фільму «Кіборги»
Відкриттям тижня факультету психології стала зустріч молоді з творчою групою легендарного фільму «Кіборги». 16 квітня в інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка зібралися люди, зворушені правдивою історією сучасності. Курсанти Військового інституту також мали нагоду побачити акторів улю..
[ читати далі ]
Стали свідками події світового масштабу
14 квітня в Києві стартував Чемпіонат світу з хокею в дивізіоні ІВ (U-18). Палац спорту в рамках проведення чемпіонату приймає шість молодіжних збірних України, Японії, Австрії, Італії, Румунії і Угорщини, які боротимуться за вихід в дивізіон ІА. Для української збірної головним завданням є збереження місця в дивізіоні ІВ, адже переможці опиниться ..
[ читати далі ]
Весняний чемпіонат м. Києва з кросу
12 квітня пройшов весняний чемпіонат м. Києва з кросу. Серед учасників були спортивні школи столиці, а також курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У забігові на дистанцію 6 км брали участь майбутні офіцери 1-4 курсів, а саме: Комар Дмитро, Носов Валерій, Дідковський Костянтин, Іващишин Дмитро, ..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту беруть активну участь у Всеукраїнській акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»
Акція започаткована за ініціативи громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності. За сприянням командування Військового інституту та військового факультету фінансів і права курсанти цього факультету на протязі 12 днів разом з іншими учасниками будуть сприяти під..
[ читати далі ]
У Військовому інституті розпочато курс практичних занять представниками військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” та реабілітаційного центру “Європа”
З метою посилення практичної складової підготовки військових психологів у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка з курсантами старших курсів та слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведене практичне заняття присвячене розгляду особливостей психологічної допомоги військовослужбо..
[ читати далі ]
Турбота про поранених
Курсанти Військового інституту, які навчаються на другому курсі військового факультету фінансів і права, а саме молодший сержант Дмитро Пунько, ст. солдат Владислав Задорожний, ст. солдат Кирило Байдуков, солдат Юлія Башлай, солдат Ніна Чебикіна та солдат Юлія Шуліка відвідали поранених військовослужбовців, що проходять лікування у травматологічном..
[ читати далі ]
Реформа демократичного цивільного контролю в Україні
У Військовому інституті відбулася дискусія за темою "Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: наступні кроки". Зустріч відкрив заступник начальника Військового інституту полковник Борис Попков, який привітав учасників та закликав до активного діалогу. У виступах військового аналітика Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Ігоря К..
[ читати далі ]