Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє»
Сьогодні, 22 листопада у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє». Головою конференції став начальник Військового інституту, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти Ук..
[ читати далі ]
Корона «Міс ВІКНУ – 2018» за Веронікою Карпенко
Військова форма окраса кожного військовослужбовця, а якщо форму вдягає неймовірно приваблива дівчина – це зачаровує кожного. В червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся конкурс «Міс ВІКНУ – 2018». Захід було проведено на високому рівні. Особливо здивувала підготовка дівчат, які по..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся день курсантського самоврядування
17 листопада курсанти Військового інституту на власному досвіді зрозуміли як це бути в ролі викладача, командира або начальника. На один день майбутні офіцери зайняли керівні посади. Вони не лише командували на плацу, але і проводили заняття. - Нам сподобався семінар який з нами проводила курсант 3 курсу Валерія Кротченко, адже ми майже однолітк..
[ читати далі ]
Чемпіонат ЗСУ з гирьового спорту серед вищих військових навчальних закладів
З 13 по 15 листопада на спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбувся чемпіонат Збройних Сил України з гирьового спорту серед військових закладів вищої освіти України. У чемпіонаті взяли участь близько ста спортсменів – гирьовиків, які представляли збірні команди Одеської Військової академії, Національної ..
[ читати далі ]
Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+ в Україні
З 5 по 9 листопада 2018 р. у Києві проходив Міжнародний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні. Заходи в рамках Інформаційного тижня було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерств..
[ читати далі ]
Героїчний обороні Луганського аеропорту присвячуються
8 листопада у Військовому інституті відбулася зустріч з групою волонтерів які презентували документальний кінофільм та книгу «У вогняному кільці. Оборона луганського аеропорту». У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-поча..
[ читати далі ]
Вшанування пам`яті видатного археолога Вікентія Хвойки
Курсанти Військового інституту взяли участь у заходах з нагоди дня пам’яті археолога Вікентія Хвойки, який похований на Байковому кладовищі. Заходи проводились за ініціативою і під керівництвом Зої Ружин, громадського діяча, Заслуженого працівника культури України, голова всеукраїнського ГО «Поступ жінок-мироносиць». Археолог Віке..
[ читати далі ]
Військовий оркестр виступив на благодійному концерті з підтримки онкохворої дитини
25 жовтня у Васильківському міському будинку культури відбувся гучний благодійний концерт під назвою «Надія Є» на підтримку важкохворого трирічного Ярослава Охріцького. Ця життєрадісна дитина має дуже рідкісне захворювання, щоб одужати, Ярослав потребує проведення довготривалого лікування із застосуванням препаратів, один із яких не с..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась робоча зустріч з представниками Міністерства оборони Грузії з питань розвитку стратегічних комунікацій
Фахівці з питань розвитку стратегічних комунікацій оборонних відомств Грузії відвідали з робочим візитом Військовий Інститут та спілкувалися з керівництвом навчального закладу, начальниками кафедр і курсантами кафедр журналістики та зарубіжної воєнної інформації. Грузинську сторону представляли пан Давід Учадзе - начальник відділу стратегічних ком..
[ читати далі ]
Зустріч з дітьми, які цікавляться військовою справою
29.10. До Військового інституту завітали учасники загальноукраїнського табору «Труханівська Січ». Серед присутніх були мама героя України Варениця Ганна Івнівна, син героя України (батько учасник Небесної Сотні) Аксенін Юрій Васильович та учасник майдану Дзівінський Роман Романович та молоді патріоти, яким не байдужа доля України. В хо..
[ читати далі ]