Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22 червня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначали день початку Другої світової війни. Курсанти вшанували пам’ять загиблих під час німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Указом Президента України від 17 листопада №1245 встановлено День скорботи і вшану..
[ читати далі ]
Військовий інститут відкрив двері для офіцерів запасу
Відповідно до наказу Міністра оборони від 30 травня 2017 року №300 та директиви Генерального штабу ЗС України від 31 травня 2017 року № Д-5, в Україні проведений перший призов офіцерів запасу на військову службу за призовом. До Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка прибуло 62 офіцери, які призвані на війс..
[ читати далі ]
У Військовому інституті стартувала екзаменаційна комісія
20 червня у Військовому інституті розпочала роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освіти за освітнім рівнем «бакалавр» зі спеціальностей «Міжнародна інформація» та «Геоінформаційні системи і технології». За традицією до складу екзаменаційної комісії ввійшли представники замовників, а саме Голо..
[ читати далі ]
Військові психологи, фінансисти та топогеодезисти підвищили кваліфікацію і відбули до бойових частин
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка завершились місячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів первинної ланки небойових військових частин Збройних Сил України. Підготовка офіцерів відбувалась на базі кафедр: топогеодезичного забезпечення і фінансового забезпечення військ факультету ..
[ читати далі ]
Безвізовий режим з ЄС – нові можливості для активних контактів у сферах культури, освіти, наукових досліджень.
Увечері в суботу, 10 червня, на Європейській площі в Києві відбувся святковий концерт з нагоди запровадження безвізового режиму з ЄС. Президент України Петро Порошенко, який відкрив цей захід зазначив, що сьогодні українці зібралися, щоб разом виконати справжню «оду радості» з нагоди отримання законного та реального права і можливості ..
[ читати далі ]
Військові юристи звітують
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 8 червня 2017 року відбувся одноденний збір з керівниками юридичних служб Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Метою проведення зазначеного заходу було підведення підсумків роботи юридичних служб за перше півріччя 2017 року, вирішення проблемних пит..
[ читати далі ]
Військові жартують
У Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 1 червня відбувся фінал ліги КВН університету. Що таке справжня військова кмітливість та дотепність показала команда КВН Військового інституту «Своя атмосфера». Весь сезон команда вражала вболівальників своєю творчістю, як авторськими так і акторськими здібн..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проводиться огляд спортивно-масової роботи
З 30 травня по 19 червня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить огляд всіх військовослужбовців навчального закладу на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи у Збройних Силах України. Першими учасниками змагань були офіцери інституту, пізніше приєдналися й курсанти. П..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ відсвяткували 70-річчя медійної освіти та півстоліття фестивалю «Журналістська Весна»
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які навчаються на кафедрі військової журналістики долучилися до святкування 70-річчя медійної освіти в Україні, а також 50-річчя фестивалю "Журналістська весна", які пройшли в Інституті журналістики КНУ. На червоному килимі, серед повітряних кульок та спала..
[ читати далі ]
Збірні Військового інституту взяли участь в чемпіонаті України з перетягування канату
У Національному комплексі «Експоцентр України» міста Києва відбувся чемпіонат України з перетягування канату — 2017. У змаганні взяли участь команди з різних міст України, студентські збірні та спортивні клуби. Від Збройних Сил України виступали команди з Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Ше..
[ читати далі ]