Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


,,Не зважаючи ні на що, кожен знав, за Ним стоїть його країна, сім’я, діти.’’ – кіборг Олександр Скиба
23 грудня у стінах Військового інституту імені Тараса Шевченка, в честь третьої річниці оборони Донецького аеропорту відбулася зустріч з захисниками летовища - капітаном запасу Олександром Скибою і старшим лейтенантом Ігорем Задорожнім. Кіборги, як тепер називають захисників Донецького аеропорту, чимало розповіли курсантам: про війну, про себе, пр..
[ читати далі ]
День Соборності України
22.01.2018 року, в рамках виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років», відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України у Військовому інституті Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Увагу курсантів було акцентовано на необхідн..
[ читати далі ]
ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА
20-21 січня першокурсникам Військового інституту проводяться тренінги з курсу тактичної медицини благодійною організацією «БВ «44-ий навчальний центр»» за новітніми стандартами ТССС АС. Близько 200 слухачів отримують первинні навички надання першої медичної допомоги. Місцем проведення занять став навчальний центр Національно..
[ читати далі ]
1-й курс Військового інституту Київського національного університету вдосконалює свої практичні навички на полігоні
1-й курс Військового інституту Київського національного університету вдосконалює свої практичні навички на полігоні навчального центру Національного університету оборони України у смт. Дівички Перше заняття з тактичної підготовки у польових умовах курсанти військового гуманітарно-лінгвістичного факультету здійснили 19 січня. У прекрасний зимовий..
[ читати далі ]
Хрещення Господнє
З нагоди свята Водохреща військовослужбовці Військового інституту влаштували масове купання на озері у парку «Феофанія» . — Купання на Водохреща стало щорічною доброю традицією для наших військовослужбовців, — розповів головний старшина Військового інституту старшина Олександр Головатюк. — Вважається, що ця вода змиває..
[ читати далі ]
Практичне навчання наших курсантів
У 25 Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України (м. Львів) з особовим складом навчальної групи 224-ю розпочалося навчання за програмою підготовки "Застосування сили", яке буде тривати у період з 15.01. по 02.02.2018. 18 січня 2018 року у 25 Навчальному центрі відбулася грандіозна подія. Поважними гостями центру були Гене..
[ читати далі ]
Не забуваймо Українські традиції
До військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітали справжні колядники. Ліцеїсти Боярського відділення Київського військового ліцею імені Івана Богуна разом зі своїми керівниками гуртка, одягнені в національні та стилізовані костюми заколядували спочатку в управлінні Військового інституту, а потім пішли кол..
[ читати далі ]
Артисти подарували дітям свято
Сьогодні для дітей офіцерів та працівників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено свято новорічної ялинки. На свято до дітей завітали казкові герої. Разом із Дідом Морозом і Снігуркою діти танцювали, співали, розповідали вірші. Навіть батьки мали змогу потанцювати, та взяти майстер клас з та..
[ читати далі ]
З офіцерами курсів перепідготовки Військового інституту проведені практичні заняття у військовій частині
На виконання завдань підвищення якості підготовки фахівців з морально-психологічного забезпечення (МПЗ), нарощування практичної складової навчання офіцерів, призваних із запасу і направлених на курси перепідготовки до Військового інституту, були проведені виїзні заняття на базі однієї з бригад Повітряних Сил Збройних Сил України. Метою занять було ..
[ читати далі ]
З турботою про дітей
Напередодні новорічних свят курсанти Військового інституту разом з активістами Соціального департаменту завітали до Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. У ході візиту курсанти познайомились з вихованцями цього навчального закладу. Вони разом гралися, спілкувались і навіть малювали. Ніхто не залишився поза увагою. В кінці зуст..
[ читати далі ]