Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Розпочато курси іноземних мов
На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка на виконання наказу міністра оборони розпочались курси іноземних мов. Курси проводяться з метою організації мовної підготовки військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, які в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співроб..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту вшанували пам'ять загиблих у бою біля річки Трубіж
4 лютого 2016 року в Баришівському районі, неподалік залізничної стації с. Коржі з нагоди 99-ї річниці з дня героїчних боїв біля річки Трубіж курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшанували козаків Вороньківської, Бориспільської та Баришівської сотень Переяславського полку під командуванням Івана..
[ читати далі ]
У Військовому інституті розпочали роботу курси перепідготовки та підвищення кваліфікації
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочали роботу курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу та курси військової підготовки для сержантського складу з вищою освітою. Протягом трьох місяців слухачі поглиблюватимуть знання з питань психологічного діагностування, психоло..
[ читати далі ]
Випуск курсів підвищення кваліфікації
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації фахівців з питань вивчення військового законодавства та питань виявлення злочинів, інших правопорушень, проведення службових розслідувань. На протязі місяця слухачі поглиблювали знання законодавства та інших нор..
[ читати далі ]
Проведення заняття з вогневої підготовки
Завершальним етап польових зборів у смт. Дівички стало проведення заняття з вогневої підготовки. 30 січня першокурсники вирушили на вогневі рубежі з метою відпрацювання набутих у польових умовах навичок. Напередодні з курсантами проведені підготовчі заняття, зокрема вивчення заходів безпеки і вишкілу тактики ведення бою. Здобуті знання та вміння д..
[ читати далі ]
100 років бою під Крутами
29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами. Для Українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшли заходи по вшануванню Героїв Крут. Курса..
[ читати далі ]
Урочистості з нагоди проголошення Акту Злуки
22 січня 2018 року Україна відзначила 99 річницю з Дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Урочистий концерт, присвячений знаменному державному святу, відбувся для першокурсників та військовослужбовців строкової служби 43 артилерійської бригади на базі смт Дівички. Талановиті курсанти В..
[ читати далі ]
Заняття, проведене в польових умовах з першокурсниками 24 січня, було присвячене вдосконаленню та набуття нових навичок з дисципліни картографія.
Заняття, проведене в польових умовах з першокурсниками 24 січня, було присвячене вдосконаленню та набуття нових навичок з дисципліни картографія. Вмінню орієнтуватись на місцевості, як за природніми вказівниками, так і за допомогою сучасних засобів. Кожній підгрупі надаються спеціалізовані засоби навігації, хочеться зазначити, що курсанти вперше пр..
[ читати далі ]
Недитячий погляд на війну від Валерії Кротченко
Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», що здійснюється за підтримки Європейського Союзу підбили підсумки (Ан..
[ читати далі ]
Практичне заняття з дисципліни інженерна підготовка
Одним із занять, проведених на базі навчального центру НУОУ ім. Черняховського 22 січня, стало практичне заняття з дисципліни інженерна підготовка. Під час польового виходу першокурсники, повністю екіпіровані бронежилетами, касками, навчальною індивідуальною зброєю, вдосконалили здобуті раніше теоретичні знання, використавши їх на практиці. У ході ..
[ читати далі ]