Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Ми в соціальних мережах
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Військові юристи звітують
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 8 червня 2017 року відбувся одноденний збір з керівниками юридичних служб Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Метою проведення зазначеного заходу було підведення підсумків роботи юридичних служб за перше півріччя 2017 року, вирішення проблемних пит..
[ читати далі ]
Військові жартують
У Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 1 червня відбувся фінал ліги КВН університету. Що таке справжня військова кмітливість та дотепність показала команда КВН Військового інституту «Своя атмосфера». Весь сезон команда вражала вболівальників своєю творчістю, як авторськими так і акторськими здібн..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проводиться огляд спортивно-масової роботи
З 30 травня по 19 червня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить огляд всіх військовослужбовців навчального закладу на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи у Збройних Силах України. Першими учасниками змагань були офіцери інституту, пізніше приєдналися й курсанти. П..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ відсвяткували 70-річчя медійної освіти та півстоліття фестивалю «Журналістська Весна»
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які навчаються на кафедрі військової журналістики долучилися до святкування 70-річчя медійної освіти в Україні, а також 50-річчя фестивалю "Журналістська весна", які пройшли в Інституті журналістики КНУ. На червоному килимі, серед повітряних кульок та спала..
[ читати далі ]
Збірні Військового інституту взяли участь в чемпіонаті України з перетягування канату
У Національному комплексі «Експоцентр України» міста Києва відбувся чемпіонат України з перетягування канату — 2017. У змаганні взяли участь команди з різних міст України, студентські збірні та спортивні клуби. Від Збройних Сил України виступали команди з Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Ше..
[ читати далі ]
Пишаємося нашими миротворцями
29 травня світова спільнота відзначає Міжнародний День миротворців. Україна розглядає участь у міжнародній миротворчій діяльності як важливу складову своєї зовнішньої політики, яка необхідна для підтримання міжнародного миру і безпеки, виконання зобов’язань як держави — члена Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки ..
[ читати далі ]
Делегація Офісу зв’язку НАТО відвідала Військовий інститут
26 травня 2017 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся візит делегації Офісу зв’язку НАТО в Україні на чолі з заступником директора Марком Опгенортом. Українську сторону очолював генерал-майор Ігор Толок. Мета зазначеного заходу полягала в обговоренні шляхів налагодження співпраці між ..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ обрали первинні офіцерські посади
Сьогодні у Військовому інституті Київського національно університету імені Тараса Шевченка відбувся розподіл курсантів п’ятого курсу для подальшого проходження військової служби у Збройних Силах України. Випускники за спеціальностями: «Журналістика», «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини,..
[ читати далі ]
До колегії МО України, яка була присвячена реформуванню військової освіти, долучились ректори вишів
Якісний відбір кандидатів на навчання у ВВНЗ є одним із основних чинників забезпечення кадрами Збройні Сили України. Про це заявив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час засідання Колегії МО України, яка відбулася сьогодні, 23 травня, та була присвячена реформуванню військової освіти. У роботі Колегії взяв участь Рек..
[ читати далі ]
Ефективна протидія інформаційній агресії путінської Росії вимагає наукових досліджень у сфері комунікаційно-контентної безпеки
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав роботу Міжнародний форум з кризовості комунікацій. Тема цього року «Контентно-потокові моделі як тактичні інструменти комунікаційно-контентної безпеки». Це вже другий науково-практичний захід, який проводить ВІКНУ за даною тематикою. На форум на..
[ читати далі ]