Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ МОУ ЗА УЧАСТІ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ТА КУРСАНТІВ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
30 листопада 2017 року в клубі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відповідно до Плану проведення навчальних занять із замовником на 2017-2018 навчальний рік під керівництвом директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України полковника Дяченка С.В. були проведені заняття зі спеціальної підготовки із залу..
[ читати далі ]
Черговий крок до європейської сім’ї
У період з 13 по 17 листопада з метою проведення фахових та експертних переговорів з питань термінології та лінгвістичного забезпечення делегація Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка перебувала у Федеральному лінгвістичному агентстві Федерального міністерства оборони Німеччини (м. Хюрт). Під час зустрічі..
[ читати далі ]
Пам’ятаємо… шануємо…
Курсанти Військового інституту імені Тараса Шевченка поклали квіти до могили генерал-лейтенанта ЖУКОВА Сергія Анатолійовича. Генерал-лейтенант ЖУКОВ Сергій Анатолійович - доктор технічних наук, заслужений працівник народної освіти України, професор, народився 25 листопада 1947 року в сім’ї військовослужбовця. З 1965 по 1970 роки навчався у Ки..
[ читати далі ]
Голодомор 1932-1933 років – жахлива рана українського народу
Хвилиною мовчання курсанти та працівники Військового інституту ім. Тараса Шевченка вшанували пам′ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Схиливши голову та знявши головний убір, присутні віддали шану невинно убитим землякам , жертвам тоталітарної системи, які загинули через насильницьку політику Росії. Щороку, у четверту суботу листопада, Ук..
[ читати далі ]
У Військовому інституту Київського національному університету імені Тараса Шевченка відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє»
Сьогодні, 24 листопада, в Військовому інституті Національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбулась XIII Міжнародна науково-практична конференція на тему «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє». Форум об’єднав вітчизняних та іноземних фахівців з озброєння, військової техніки та технологій подвійного призн..
[ читати далі ]
Листопадові урочистості на честь полеглих воїнів армії Української Народної Республіки
«О, Націє, дужа і вічна, як Бог» - не це покоління холопів, - Хто злото знеславить твоїх перемог при Корсуні і Конотопі?О, Націє, що над добро і над зло, над долю, і ласку, і кару, - Хто, темний, не схилить поблідне чоло в сліпучому сяйві Базару? Хто, мертвий, не стане у праведний слід на путі, що славою бита, ..
[ читати далі ]
Звітні концерти військових оркестрів на біс
У Будинку офіцерів відбулися звітні концерти військових оркестрів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 101-ої окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України. Завдяки керівникам оркестрів майорам Юрію Копачу і Олександру Голубу, музикальний вечір залишив багато теплих спогадів. Зазвич..
[ читати далі ]
Для курсантів Військового інституту презентували 1 серію фільму "93: БІЙ ЗА УКРАЇНУ"
Презентацію провела режисер фільму "93: БІЙ ЗА УКРАЇНУ" Лідія Гужва. Курсанти із зацікавленістю слухали розповідь режисера. А потім мали унікальну можливість подивитися першу серію цього фільму, яка ще не була представлена широкому загалу. Це історія, яку писали бійці 93 бригади власноруч. Півсотні інтерв`ю АТОвців і кількадесят годин відзнятого ..
[ читати далі ]
ЧЕМПІОНИ ЗБОРІВ – КУРСАНТИ ВІКНУ
ВІКНУ-СИЛА! ВІКНУ-СИЛА! ВІКНУ-СИЛА! СИЛА! СИЛА! Так підтримували курсанти один одного на змаганнях під час проведення «Військово-патріотичних зборів» які пройшли в Хмельницьку з 2 по 4 листопада. Особливо вразила своїм теплим прийомом військова частина. Урочисте відкриття зборів відбулося на плацу, де військовослужбовці продемонструва..
[ читати далі ]
І знову перемога!
Курсанти Військового інституту повернулися з Хмельницького, де брали участь у ХIХ військово – патріотичному зборі Всеукраїнської громадської організації "Громадський рух "За майбутнє", та зайняли перше місце в командному заліку. Змагання були організовані на базі однієї з військових частин Хмельницького гарнізону. Для участі у змаганнях прибу..
[ читати далі ]