Військовий інститут відвідала делегація Народної Визвольної Армії Китаю (НВАК)

Відповідно до рішення заступника Міністра оборони України 20 серпня 2014 року Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відвідала делегація Народної Визвольної Армії Китаю (НВАК) на чолі з генерал-майором Фан Бейцюнь, заступником начальника Головного управління військової підготовки Генерального штабу НВАК. Делегація складалася з шести осіб, серед яких були старший полковник Юй Шаунцюань - заступник начальника управління забезпечення військової підготовки при Головному управлінні військової підготовки Генерального штабу НВАК, старший полковник Нюй Гочжен - заступник начальника управління підготовки офіцерів при Головному управлінні офіцерів Головного політичного управління НВАК та інші офіцери Генерального Штабу та Головного управління НВАК.

Під час проведення зустрічі начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін розповів членам делегації про Військовий інститут, його структуру, історію створення та інтегровану систему підготовки військових кадрів для Збройних Сил України. Особлива увага була приділена процесу підготовки військових фахівців у ВІКНУ, оскільки інтегрована система навчання курсантів ВІКНУ є унікальною серед інших вишів.

Після презентації відбулася жвава дискусія, під час якої були обговорені питання, пов’язані із системою підготовки військових фахівців у навчальних закладах обох країн. Китайська делегація мала змогу поставити питання стосовно підготовки спеціалістів для Збройних Сил України у Військовому інституті та висловила велику зацікавленість у можливому обміні викладачами та курсантами. Делегація відвідала також військовий гуманітарно-лінгвістичний факультет Військового інституту.

Захід пройшов в щирій, дружній обстановці. Наприкінці візиту генерал-майор Фан Бейцюнь зробив запис в Книзі почесних відвідувачів Військового інституту та обмінялися з генерал-майором Віктором Балабіним презентами на згадку про зустріч.