Півсотні залпів – згадують героїв

Сьогодні, 20 січня, на території Міністерства оборони України, відбувся розширений церемоніал вшанування військовослужбовців, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході нашої держави.

20 січня — один із найсумніших днів найбільших втрат. У 2015 році цього дня завершилася 242-денна оборона Донецького аеропорту.

У церемоніалі взяли участь рідні та близькі загиблих героїв, їх бойові побратими, Президент України Володимир Зеленський, Міністр оборони України Андрій Загороднюк, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці гарнізону, представники Київської асоціації військових аташе, школярі та численні гості.

Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка після пам’ятної церемонії поклали квіти до меморіальної стели.

Так масово «Кіборги» зібрались вперше. Один з організаторів зустрічі ветеранів працівник нашого інституту капітан запасу Олександр Скиба схвильовано прокоментував подію – Побачитись, згадати полеглих побратимів, вшанувати їх пам´ять це дуже важливо для кожного з нас. Поруч рідні та близькі хлопців по яким сьогодні салютували. Батьки та діти, ось кому потрібно вклонитись. Вдячний усім хто зголосився і знайшов час та можливість взяти участь у поминальних заходах.