День сержанта Збройних Сил України у Військовому інституті

Урочисті заходи розпочалися зранку, 18 листопада, під час шикування особового складу.

День сержанта Збройних Сил України — значна подія для тих, хто присвятив своє життя захисту рідної землі та українського народу, хто носить горде звання сержанта Українського війська! Свято встановлено офіційно, Указом Президента України №153/2019 від 19 квітня 2019 року. "Ушановуючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу Збройних Сил України".

У Військовому інституті значна кількість сержантів брали участь у бойових діях по захисту територіальної цілісності нашої держави.