Кубок України з рукопашного бою

У Києві пройшов Кубок України з рукопашного бою. Ці змагання - один із відбірних етапів до Чемпіонату світу, який прийматиме Україна наступного року.

Поборотися за Кубок України з`їхались понад 200 спортсменів із 20 областей. Серед учасників були й курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Так, за результатами змагань І місце у ваговій категорії до 80 кг посів солдат Иван Галяченко, а у ваговій категорії до 60 кг солдат Денис Левицький посів ІІ місце.

"Рукопашний бій - це особливий вид спорту, бо він є фундаментом бойової підготовки наших силових структур. В нього є прикладний напрямок, коли спортсмени демонструють роботу з техніки самооборони, з ножем, з автоматом, з пістолетом", - говорить Юрій Радченко виконавчий директор Всеукраїнської федерації рукопашного бою.

Переможці Кубка України візьмуть участь у Чемпіонаті світу з рукопашного бою, який відбудеться в Києві восени наступного року.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових звершень!