«Останній ривок»

Відповідно до календаря спортивних заходів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка 9 листопада кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту було проведено чемпіонат з гирьового спорту.

У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів. Атмосфера у залі була напруженою. Конкуренція серед курсантів зростала щохвилини, проте всіх підбадьорювала енергійна музика та підтримка друзів. Тому, не зважаючи на сильний біль та тяжкість у руках, вони продовжували боротися за перемогу.

За результатами змагань перше місце зайняла команда 3-6 курсів військового факультету фінансів та права. Срібними призерами стала команда 1,2 та 4 курсів військового гуманітарно-лінгвістичного факультету. Бронзу отримала команда 1, 2 курсів військового факультету фінансів та права.

Серед учасників варто відмітити солдата Братуся Романа та солдата Переяславського Максима, які виконали норматив «Кандидат у майстри спорту України».

Тож вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!!!

Головатюк Тетяна