Відбувся випуск осіб офіцерського складу, прийнятих на військову службу за контрактом

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу, прийнятих на військову службу за контрактом. Випускники курсів обійматимуть  посади заступників командирів рот з морально – психологічного забезпечення у військових частинах (підрозділах) Збройних Сил України.

На урочистій церемонії завершення курсів офіцерів привітав заступник начальника Військового інституту з морально – психологічного забезпечення полковник Сергій Мотика, який побажав офіцерам сумлінності та наснаги у подальшій службі.

На заході зазначалось, що завдяки спільній, плідній роботі керівництва, педагогів і слухачів, досягнуті високі результати у навчанні. За підсумковими результатами кращою серед випускників, визнана лейтенант Аліна Дідун, представниця Національної академії сухопутних військ  імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Олег Дудка
кафедра військової журналістики