Легкоатлетичний пробіг «Солом’янська миля»

17 квітня 2019 року традиційно відбувся легкоатлетичний пробіг «Солом’янська миля». Змагання відбулися на базі стадіону Національного авіаційного університету. Мета пробігу – популяризація та розвиток легкої атлетики серед студентської молоді та мешканців м.Києва, підвищення масовості руху любителів бігу, пропагування здорового способу життя серед населення.

Змагання проходили у двох вікових категоріях: студенти ВНЗ м.Київ та доросла група. У заході взяли участь понад 90 осіб, які змагалися на дистанції 1 миля (1609 м).

Перше місце серед ВНЗ та в абсолютній першості серед чоловіків виборов Тонконоженко Анатолій  з результатом 4 хвилини 40 секунди, друге місце посів Юрій Галка з результатом 4 хвилини 42 секунди. Серед жінок друге місце серед ВНЗ та в абсолютній першості виборола Тетяна Тарасюк  з результатом 6 хвилин 6 секунд.

Увесь колектив Військового інституту вітає наших переможців «Солом’янської милі». Чекаємо нових перемог.