Випуск курсів підвищення кваліфікації офіцерів-політологів

Відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації офіцерів-політологів військових частин і підрозділів Збройних Сил України. Навчання проходило в період з 4 по 27 березня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Підготовку офіцерів здійснювали досвідчені науково-педагогічні працівники кафедри військової політології військового гуманітарно-лінгвістичного факультету ВІКНУ: кандидат історичних наук, доцент Віктор Безбах, кандидат військових наук, доцент Сергій Коваленко, кандидат політичних наук, доцент Вячеслав Кирик, кандидат психологічних наук підполковник Ярослав Мельник, кандидат політичних наук майор Олександр Джус, полковник запасу Дмитро Науменко і підполковник запасу Іван Первак.

“Сектор – відновлення – полігон – сектор – відновлення – полігон… І так протягом кількох років. Але в березні в це коло службової діяльності вніс корективи славетний Київський національний університет імені Тараса Шевченка,” – так емоційно відреагував на початок навчання командир навчальної групи слухачів Ігор Поляков.

Офіцери – представники усіх видів ЗС України отримували та оновлювали знання з морально-психологічного забезпечення, воєнно-політичної історії України, здійснювали обмін досвідом проведення заходів інформаційно-пропагандистського забезпечення. Доцільним доповненням до навчальної програми курсів було проведення занять з актуальних питань національно-патріотичної підготовки з використанням експозицій військово-історичних музеїв м. Києва. Особливе емоційне враження справила на слухачів участь у церемоніалі вшанування українських героїв в Залі пам’яті захисників України.

Підсумком навчання став комплексний екзамен, по закінченні якого ТВО заступника начальника інституту з навчальної роботи полковник Олександр Кудрявцев вручив офіцерам сертифікати та побажав плідної праці щодо реалізації набутих знань, успіхів і перемог в навчально-бойовій та бойовій діяльності.