Зустріч курсантів Військового інституту з радником командуючого Військово-морських сил ЗСУ

27 березня 2019 року відбулася зустріч курсантів Військового інституту з радником командуючого Військово-морських сил Збройних Сил України Вікторією Христенко за позивним “Хрещена”, яка працює в Асоціації народних волонтерів України.

Вона презентувала картини художників України, які написали свої полотна у подарунок і в підтримку моряків, які зараз є військовополоненими у Росії.

Нагадаємо, що 25 листопада 2018 року російські прикордонники та сили спецпризначення здійснили напад на три українські кораблі – малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу». Це сталося, коли вони поверталися після невдалої спроби пройти через Керченську протоку в Азовське море.

Виставка картин проводилась з метою привернення уваги до протиправних дій з боку російської влади та підтримки українських моряків.