Військові несуть щастя.

Нещодавно Курсантська рада організувала поїздку до школи-інтернату для дітей з особливими потребами. Це стало доброю традицією, адже подібні візити проводяться уже не перший рік.

Від Військового інституту на даний захід залучили 19 курсантів на чолі з молодшим лейтенантом Ніною Смірновою. Більшість з них першокурсники, тому спочатку їх переповнювало хвилювання. Дорога пролягала до села Кмитів, Житомирської області.

Однак, як тільки курсанти краще познайомились з дітлахами, хвилювання швидко пройшло. Заряд позитиву отримали не лише діти, а й представники Курсантської ради. Всі разом танцювали, робили аплікації, не обійшлось і без занять спортом. Всі дуже задоволені проведеним заходом, в тому числі і директор закладу, яка попросила ніколи не забувати цих діток і частіше влаштовувати подібні акції.

«Такі зустрічі допомагають тобі переосмислити життя і по-іншому поглянути на проблеми, які до цього ти вважав складними» - підмітив курсант Олександр Сорока.