Курсанти спеціальності "Політологія" повернулися зі стажування

Невід`ємною складовою підготовки курсантів ВІ КНУ є військове стажування. У період з 15.01.2019 року по 12.02.2019 року курсанти 5-го курсу спеціальності “Політологія” проходили військове стажування на базі військових частин на посадах за майбутньою спеціальністю.

Курсанти, розуміючи важливість своєї роботи, застосовували знання, здобуті під час навчання у Військовому інституті, проявили високі здібності та внесли свій вклад у вирішення завдань на місцях проходження стажування.

Аналіз отриманих відгуків про проходження військового стажування та результати бесід з керівниками стажування від військових частин свідчать, що безпосередні керівники дали належну оцінку теоретичній підготовці, практичному виконанню обов’язків на займаних посадах та особистій відповідальності курсантів.