У ВІКНУ відбувся випуск курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу

27 грудня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка завершились курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу.

Церемонію вручення дипломів провів начальник факультету післядипломної освіти полковник Віктор Добровольский та науково-педагогічні працівники кафедри правового забезпечення.

12 офіцерів протягом місяця підвищували свої знання з питань правоохоронної діяльності в Збройних силах України, набули нового уміння в ефективному управлінні повсякденною діяльністю військ, удосконаленні тактичної і  розвідувальної підготовки, що  сприятиме їх подальшому призначенню на відповідні посади у Військовій службі правопорядку.

З напутнім словом до випускників курсів звернувся начальник кафедри правового забезпечення полковник Ігор Коропатнік, який побажав офіцерам подальшої цікавої та успішної служби.

Валерія Кротченко
Кафедра військової журналістики