Популяризації Збройних Сил України

Курсантами Військового інституту в рамках популяризації Збройних Сил України, було проведено відкриту лекцію для студентів Таврійського Національного університету ім. Вернадського на тему військової освіти, та перспектив, які вона відкриває.

В ході лекції було охоплено загальну структуру і побут ВІКНУ, а детальніше було розглянуто Факультет післядипломної освіти. Тепла зустріч і хороша подача матеріалу забезпечили плідну співпрацю, яка породить тісні зв`язки наших університетів.

Було задано багато запитань, але кожне з них було висвітлено максимально компетентно, тож враження про курсантів склалося лише позитивне. Ректор Таврійського Національного університету особисто подякував за проведення такого заходу і наголосив, що сподівається на повторний приїзд представників ВІКНУ, для студентів коледжу при їх університеті і студентів старшого курсу.