Наша команда – «Своя атмосфера»

10 грудня 2018 року у залі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка знову боролася за місце в фіналі команда КВК військового інституту - «Своя атмосфера».

Цього разу наші військові змагалися з економістами, журналістами та радіофізиками. Проте в такій нелегкій боротьбі «Своя атмосфера» показала справжній клас, вийшла на перше місце та пройшла до 1/6 частини фіналу.

Наступна гра відбудеться вже 12 грудня у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, тож приходь подивитися на своїх улюбленців та щиро посміятися.

Чекаємо від команди КВК ВІКНУ нових творчих досягнень, а головне – яскравого інтелектуального гумору на радість її прихильникам, які завжди підтримають бурхливими оплесками!

Курсант 316-ж групи
Ольга Георгієва