Команда ВІКНУ виборола призові місця на Фіналі кубку України з гирьового спорту

З 8 по 9 грудня 2018 року в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця проходив Кубок України з гирьового спорту, учасником якого була і наша команда ВІКНУ.

Змагання проводилися за Правилами Федерації гирьового спорту України, що відповідають Правилам Міжнародної Федерації гирьового спорту. Організація змагань відбулася таким чином: 8 грудня – реєстрація учасників змагань, а також зважування. Викриття змагань відбулося 9 грудня, де чоловіки змагалися у двоборстві (поштовх + ривок),  жінки – ривок, цього ж дня відбулося нагородження переможців, призерів та офіційне закриття змагань.

В особистому заліку чемпіонами стали: Савчук Яна(вагова категорія до 60 кг), Черепичник Діана(вагова категорія до 70 кг), Харченко Валентин(вагова категорія до 65 кг), Гореліков Ілля(вагова категорія 75 кг), Братусь Роман(вагова категорія понад 90 кг).

Бронзовими призерами стали: Менегатті Катерина(вагова категорія до 60 кг), Залуцька Олена(вагова категорія до 70 кг).

Варто зазначити, що учасників змагань, які посіли 1, П, Ш місця у кожній номінації, нагороджували дипломами та медалями Федерації гирьового спорту України відповідних ступенів. Команд, які посіли призові місця нагороджували дипломами й кубками Федерації.