Святкова зустріч майбутніх військових юристів

Нещодавно клініцисти Юридичної клініки Інституту управління і права провели спільну зустріч із курсантами факультету фінансів і права Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка. Під час зустрічі було обговорено тематику трудових взаємовідносин, порядок захисту прав працівників. Курсанти та клініцисти в дискусійній бесіді мали змогу обговорити різновиди трудових договорів, порядок їх укладання та судову практику у захисті трудових прав. По закінченню зустрічі клініцисти Інституту привітали військовослужбовців з професійним святом "День Збройних Сил України", яке вони відсвяткували 6 грудня. Клініцисти висловили свою повагу курсантам та щиру подяку за їх вибір присвятити своє життя для захисту нашої країни, завжди бути на сторожі від зовнішньої агресії, забезпеченні територіальної цілісності та суверенітету України.