Корона «Міс ВІКНУ – 2018» за Веронікою Карпенко

Військова форма окраса кожного військовослужбовця, а якщо форму вдягає неймовірно приваблива дівчина – це зачаровує кожного.

В червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся конкурс «Міс ВІКНУ – 2018».

Захід було проведено на високому рівні. Особливо здивувала підготовка дівчат, які показали свої таланти, інтелектуальні здібності та поклали всі сили задля здобуття корони. Після кожного творчого конкурсу серце завмирало і, здавалося, що кожна з учасниць заслуговує на омріяний титул.

- Кожна дівчина мріяла стати Міс ВІКНУ, але журі вибрало найкращу і на жаль, не з моєї групи. Хочеться відмітити високий рівень організації та підготовки учасниць. Все було, як то кажуть, на висоті – ділиться враженнями курсант  Ілля Зайцев.

Журі визначило, що корони достойна  курсантка 113-іф групи – Вероніка Карпенко. Титул віце-міс здобула Марина Стрикун також з 113 іф. групи. Дівчина вразила суддів своєю грацією, привабливістю та вогнем в очах.

Цього вечора, стало зрозуміло, що тендітність та жіночність є головною зброєю дівчат.

Олег Дудка
116ж