Чемпіонат ЗСУ з гирьового спорту серед вищих військових навчальних закладів

З 13 по 15 листопада на спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбувся чемпіонат Збройних Сил України з гирьового спорту серед військових закладів вищої освіти України.

У чемпіонаті взяли участь близько ста спортсменів – гирьовиків, які представляли збірні команди Одеської Військової академії, Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військового інституту танкових військ, Військового інституту Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Інституту Військово-морських Сил Національного університету «Одеська Морська Академія» та Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова.

В особистому заліку учасники нашої команди посіли такі місця: викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту  – капітан Максим Підопригора  – 3 місце (вагова категорія до 85 кг), солд. Владислав Ковганич – 2 місце (вагова категорія понад 95 кг), мол.сер-нт Валентин Харченко – виконав норматив кандидата у майстри спорту України та посів  2 місце у ваговій категорія до 63 кг. У загальнокомандному заліку команда військового інституту зайняла 4 місце.

Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!

Ольга Георгієва