День військового фінансиста у ВІКНУ

29 жовтня військові фінансисти відзначили своє професійне свято - День військового фінансиста. Цей День було засновано в 1999 році за відповідним наказом Міністра Оборони України. Головна мета пам’ятної дати — віддати належне самовідданій праці у фінансово-економічних органах, підвищення їх авторитету, а також зміцнення престижу фінансової служби Збройних Сил України в цілому.

Посилений вклад в це вносять фінансисти ВІКНУ – полковник Алім Сизов, полковник Сергій Чімишенко, підполковник Олександр Остапенко, майор Олександр Шрамко, підполковник Оксана Андрієнко. За бездоганну службу, прояв розумної ініціативи та високий професіоналізм кращим із них вручені грамоти, об’явлені подяки. Також  на урочистому врученні були присутні почесні гості – керівники різних військових відомств і військових підрозділів.

З цієї ж нагоди у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся концерт на якому виступав оркестр Військового інституту, сольні вокалісти  та команда КВК.

Щиро вітаємо Вас, шановні військові фінансисти, зі святом!

Курсант
Ольга Георгієва