День НАТО у Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка

У Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка відбувся “ День НАТО”. Представники делегації Північноатлантичного альянсу на чолі з генерал-майором Одд Егіл Педерсеном обговорили питання впровадження стандартів НАТО в освітній процес. На брифінгу учасники делегації розповіли про структуру та завдання Організації Північноатлантичного договору та стану співробітництва Збройних Сил України з Альянсом. Як зазначив військовий представник Місії України при НАТО генерал-лейтенант Володимир Аскаров: “Головною метою програми “День НАТО” є розвіювання міфів про Північноатлантичний альянс під час дискусії”

Після завершення брифінгу стартувала робота в секціях (синдикатах). Вона дала змогу курсантам та офіцерам обговорити важливі питання щодо змін в НАТО після саміту у Брюсселі; співробітництва у сфері військової освіти; розвитку партнерства та співробітництва НАТО з іншими країнами.

У рамках програми “Дня НАТО” представники делегації відвідують Вищі військові навчальні заклади у Харкові та Одесі.