У ВІКНУ проведені показові заняття з методики організації самостійної підготовки

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 18.02.14 у групі курсантів 4-го курсу спеціальності «фінанси» було проведено показове заняття з методики організації самостійної підготовки.

Метою заходу було покращення якості самостійної підготовки курсантів. Метод проведення занять – групова вправа.

Проводив заняття заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик.

Під час проведення занять був визначений та відпрацьований алгоритм дій посадових осіб, які беруть участь в організації та проведенні самостійної роботи курсантів.

На заняттях був присутній директор Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України генерал-майор Ігор Толок. До  проведення заходу були залучені: керівний склад Військового інституту, факультетів, начальники кафедр, курсів, курсові офіцери та командири навчальних груп.