Візит делегації іноземних радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України з питань створення військової поліції

12 жовтня у Військовому  інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка  відбулась зустріч із канадськими представниками підполковником Бернардом Хадсоном, капітаном Бернардом Кароном та курсантами 224 і 324 навчальних груп.

Під час зустрічі підполковник Бернард Хадсон вручив курсантам сертифікати про проходження курсу з питань підвищення спроможностей військової поліції. Курс був проведений під керівництвом інструкторів мобільної тренувальної групи НАТО.

В цілому зустріч пройшла в дружній атмосфері, обидві сторони висловили щирі сподівання на поглиблення співробітництва в найближчому майбутньому.