Чемпіонат з гирьового спорту

У Військовому інституті відбувся чемпіонат з гирьового спорту. Це поштовх гирь від грудей, а також ривок гирі однією і другою рукою. Змагання проходили у 7 вагових категоріях серед чоловіків-військовослужбовців і в 4 вагових категоріях серед жінок-військовослужбовців. Змагання проводилися у поштовху гирь за коротким циклом та у особисто командній естафеті.

В особистому заліку серед жінок та чоловіків-військовослужбовців переможцями стали: Харченко Валентин - вагова категорія до 63 кг (поштовх – 65, ривок – 50), Олішевський Сергій – вагова категорія до 68 кг( поштовх – 19, ривок – 27), Лук’яненко Володимир – вагова категорія до 73 кг (поштовх – 35, ривок – 32,5), Гореліков Ілля – вагова категорія до 78 кг(поштовх – 45, ривок – 40), Кротов Микита – вагова категорія до 85 кг (поштовх – 50, ривок – 42,5 ), Шпачинський Дмитро – вагова категорія до 95 кг(поштовх – 40, ривок – 45), Ковганич Владислав – вагова категорія +95 (поштовх – 40, ривок – 70), Манегатті Катерина – вагова категорія до 52 кг(ривок – 256), Литвинюк Марія - вагова категорія до 58 (ривок – 219 разів), Савчук Яна - вагова категорія до 63 (ривок – 202 рази), Залуцька Олена - вагова категорія +63 (ривок – 274 рази).

У командній боротьбі  перемогу виборола об’єднана команда 1-2 курсу військового факультету фінансів і права, 2 місце зайняла команда старших курсів цього факультету, 3 місце посіла команда військового гуманітарно-лінгвістичного факультету.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших високих спортивних досягнень!

Ольга Георгієва