У Військовому інституті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

З нагоди професійного свята — Дня працівників освіти  ТВО начальника Військового інституту, полковник Олександр Приліпко привітав науково-педагогічних працівників та побажав міцного здоров’я, творчої наснаги у справі розвитку військової освіти та підвищення  професійних знань майбутніх офіцерів Збройних Сил України. Зазначив, що на викладачів покладено винятково важливе завдання — виховання нового покоління офіцерів, підготовка їх на рівні сучасних європейських вимог.

Був оголошений наказ про заохочення кращих офіцерів та працівників Збройних Сил України. На завершення відбувся святковий концерт художньої самодіяльності курсантів.

Курсанти Дар’я Мяшкур та Діана Каленик