«Практичний погляд на проблеми сучасної психіатрії» — зустріч з Олександром Даніліним

У Військовому інституті відбулась лекція психіатра, лікаря-нарколога, психотерапевта Олександра Даніліна на тему: «Практичний погляд на проблеми сучасної психіатрії». На лекції обговорювались важливі питання сьогодення щодо проблеми невротичної тривоги, депресії та шляхів її подолання, ранньої діагностики суїцидів серед військовослужбовців, взаємин психіатрії, психотерапії та психології. Також висвітлювалась ефективна модель психіатричної допомоги у контексті допомоги учасникам бойових дій.

В цілому зустріч пройшла в дружній атмосфері. Курсанти висловили велику вдячність Громадянській комісії з прав людини за організацію заходу, та щирі сподівання щодо майбутніх зустрічей Олександру Даніліну.