Новий день – новий виклик

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжуються військові збори зі слухачами факультету післядипломної освіти за програмою навчання офіцерів запасу.

Теоретичні заняття - вже пройдений етап. Тепер прийшов час практики. Для вдосконалення своїх умінь та навичок, слухачі виїхали на польові заняття у військові частини. Сьогодні призвані на навчальні збори  мають можливість в повній мірі вивчати тактику дій підрозділів, існуючі на озброєнні Збройних Сил України зразки стрілецької зброї, прилади спостереження і стрільби, засоби та прилади радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Окрім того, за минулий тиждень майбутні офіцери запасу відпрацювали підготовку та ведення загальновійськового бою. Зокрема, слухачі виконали вправи початкових стрільб з АК-74. А також, перевірили на практиці свої  знання з тактики  та методики організації фізичної підготовки.

Понад 80 відсотків слухачів успішно виконали всі завдання та отримали відмінні й добрі результати.