ДІВЧАТА КРОКУЮТЬ ВПЕВНЕНО!

Третього серпня цього року відбулося перше тренування курсанток Військового Інституту Київського національного університету на смузі аеродрому «Антонов» з нагоди 27-ої річниці незалежності України. Цього дня всі 120 дівчат діяли чітко, неначе один злагоджений механізм. Вже забуті сльози з приводу перенесеної відпустки, і майже не відчувалася втома тих дівчат, котрі лишень повернулися з навчально-польових зборів. Сьогодні їх волосся знову зібрано тугою резинкою, а на руці кожної синьо-жовтий браслет, так званий символ жіночої коробки.

Лунає команда: «До урочистого маршу», і полосою чітко крокує Рота Почесної Варти, за ними - бійці ДШВ, кремезні чоловіки, дивлячись на яких одразу відчуваєш захищеність та високий професіоналізм наших Збройних Сил. Авіаційною смугою крокують курсанти різних ВВНЗ, але наш дівчачий батальйон, який схвильовано, але водночас рішуче тримає рівняння в шеренгах, сьогодні – найкращій !. Хоча й часу на підготовку лишається замало, проте курсантки впевнені в своїх силах та що найголовніше, одна в одній. Навіть дівчата резервістки, на нагрудних номерах, яких написано 13 та 14 не втрачають оптимізму, та в той час, коли їх товаришки крокують смугою, підготовлюють для них чай, воду та різні смаколики.  Тут кожна відчуває свою важливість, бо за всю історію параду жіноча коробка - це вперше. Потрібно показати себе, не підвести шеренгу, не зганьбити ім’я інституту, прапор якій майоріє попереду. Дівчата з гордістю поправляють берети та тугіше шнурують берці, все чітко під ритм барабану, чи то може так стучить власне серце?

Курсант Світлана Зелена