Представник Військового інституту став лауреатом премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

22 червня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко відбулася церемонія нагородження лауреатів премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва.

Відбір лауреатів премії здійснювався персональним складом конкурсної комісії, яка формується із представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, провідних фахівців у сфері науки, освіти, культури, спорту, мистецтва, активістів молодіжного громадського руху, громадських діячів тощо.

За результатами засідання конкурсної комісії було відібрано 100 найкращих, молодих та талановитих кандидатів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва, із них: за наукові досягнення – 50, за творчі досягнення – 19, за внесок у розвиток молодіжного руху – 30.

На даному заході відзначився і представник Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка старший викладач кафедри фінансового забезпечення військ військового факультету фінансів і права підполковник Остапенко Олександр Петрович, який в номінації «за наукові досягнення» нагороджений дипломом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва та грошовою премією.

Бажаємо нових звершень та перемог!