Викладачі кафедри військової журналістики провели тренінг для офіцерів СІМІК

На запрошення Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України викладачі  кафедри військової журналістики ВІКНУ ім. Тараса Шевченка професор О.Клубань, доценти В.Король, Г.Любовець і Р.Савчук провели інтенсивний одноденний тренінг з глобальних комунікацій оборонного сектору для офіцерів СІМІК, котрі проходять курс підвищення кваліфікації на базі Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського і готуються до виконання завдань за призначенням в районі проведення ООС на Сході України. Динамічно і жваво відбувався діалог з аудиторією, адже серед учасників заходу були й ті, у кого за плечима є досвід роботи в умовах ведення бойових дій. Крім того, питання, що обговорювалися,  мають неабияке значення в процесі комунікації представників органів військового управління різного рівня з місцевим населенням в прифронтовій полосі та в пунктах  постійної дислокації військових частин. Офіцери-слухачі ознайомились із сучасним баченням  розвитку і функціонування масових комунікацій в умовах комунікаційно-контентних агресій путінської Росії, які є невід’ємною складової глобального гібридного тероризму. В процесі  активного діалогу відбувся обмін думками щодо ролі і місця офіцерів СІМІК в системі координат світових глобальних комунікацій.