Фахівці по роботі з особовим складом підвищили свою кваліфікацію

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 14.01.14 по 05.02.14 проводились курси підвищення кваліфікації фахівців по роботі з особовим складом військових частин і підрозділів безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Метою курсів було набуття офіцерами теоретичних та практичних навичок у сфері виховної роботи з особовим складом.

Свою кваліфікацію підвищили 14 офіцерів.

Із слухачами були проведені заняття з навчальних дисциплін: “Теорія і методика виховної роботи”, “Актуальні проблеми воєнно-політичної історії України”, “Військова психологія”, “Актуальні проблеми ідеологічної роботи в Збройних Силах України”.

До проведення занять були залучені досвідчені фахівці: начальник відділу психологічної роботи – заступник начальника соціально-психологічного управління Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України, кандидат психологічних наук полковник Едуард Литвиненко, заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи, кандидат політичних наук, доцент полковник В’ячеслав Кирик, начальник кафедри військової педагогіки та психології, кандидат психологічних наук полковник Сергій Васильєв, професор кафедри військової педагогіки та психології, доктор психологічних наук, професор Олександр Сафін та інші науково-педагогічні працівники кафедри.

За словами полковника В’ячеслава Кирика, захід було організовано та проведено на високому рівні.

– Слухачі отримали необхідні знання, які допоможуть їм при виконанні  службових обов’язків у подальшій військовій службі, – зазначив  В’ячеслав Леонідович. Серед тих, хто найбільш наполегливо навчався та показав найкращі знання були: підполковник Олег Каштальян, майор Ірина Сізон та старший лейтенант Катерина Скидан.