Курсанти Військового інституту стали чемпіонами та призерами відкритого чемпіонату міста Бориспіль з гирьового спорту.

12 травня 2018 року у приміщенні спортивного комплексу бориспільській дитячо – юнацькій спортивній школі було проведено відкритий чемпіонат міста Бориспіль з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях узяла участь команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Збірна команда Військового інституту в загальнокомандному заліку відкритого чемпіонату міста Бориспіль з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, посіла ІІІ місце.

В особистій першості чемпіонами відкритого чемпіонату міста Бориспіль з гирьового спорту стали:

• серед чоловіків (в поштовху довгим циклом вага гирі 24 кг):
    • ст. солдат Харченко Валентин (в/к 65 кг) з результатом  – 46 підйомів;
  • серед жінок (в ривку гирі вага гирі 12 кг):
    • солдат Менегатті Катерина (в/к 58 кг) з результатом  – 93 ривки;

Бронзовими призерами відкритого чемпіонату міста Бориспіль з гирьового спорту стали:

• серед чоловіків (в поштовху довгим циклом вага гирі 24 кг):
    • ст. солдат Кротов Микита (в/к 90 кг) з результатом  – 40 підйомів;
  • серед жінок (в ривку гирі вага гирі 16 кг):
    • солдат Савчук Яна (в/к 58 кг) з результатом  – 65 ривків;
    • солдат Залуцька Олена (в/к  +58 кг) з результатом  – 65 ривків;

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальшого успіху!