Курсанти Військового інституту взяли участь у відкритті фотовиставки «Герої»

На території Національного музею історії України у Другій світовій війні відкрили фотовиставку "Герої".

На виставці представлено 12 світлин та 12 історій українських вояків. Серед них фотографії українців, які воювали в різних арміях світу. Зокрема, Радянського Союзу, Великої Британії, Сполучених Штатів. Представлені також світлини бійців, які сьогодні воюють на сході України.

Глава держави, подякував присутнім членам авторського колективу цього проекту — представникам громадських об’єднань «Центр мілітарної історії» та «Департамент воєнно-культурної антропології», історикам провідних наукових установ України.

«Виставка, створена вами, наочно демонструє загальносвітовий масштаб участі українців у Другій світові війні. Ми бачимо чіткі важливі паралелі між трагічними подіями 30-40-их років минулого століття та важкими випробуваннями сучасності», — наголосив Петро Порошенко.

«Українська молодь повинна знати про подвиги тисяч українців на всіх без виключення фронтах Другої світової: в небі Британії, пісках Північної Африки, на пляжах Нормандії, островах Тихого океану. Усі вони наші герої», — зазначив він.