Жарти від військових

Головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка радо приймає гостей на різноманітних тематичних заходах.
4 травня відбувся півфінал XVIII Чемпіонату команд КВН Університету.
Щороку команда Військового інституту «Своя атмосфера» активно долучається до гри. Творчо-натхненний колектив вражає глядачів кмітливістю і винахідливістю. Дотепний гумор військовослужбовців і цього разу підняв настрій вимогливому журі і подарував вир незабутніх емоцій публіці. Любителі культурно-естетичного проведення вільного часу вподобали акторські здібності курсантів. Почесно здобуте друге місце – яскраве підтвердження.
Капітан команди, Ростислав Павленко зауважує, що підтримка залу надихає, мотивує створювати нові, сповнені позитивом і бадьорістю,  виступи. Скільки задоволення бачити посмішку на вустах людей! Екс-капітан, випускник нашого інституту Олександр Бондар відмітив у своїх наступників високий потенціал, невичерпне бажання створювати нове і перемагати. Посміхаючись, додає: «Вони як завжди на висоті».
Бажаємо нашій команді нових перемог і творчих звершень!