Зустріч з представником канадської військової поліції

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з представником військової поліції Канади, співголовою багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету підполковником Бернардом Хадсоном.

В ході зустрічі були обговоренні актуальні питання в галузі військового співробітництва та потенційні напрямки сумісної діяльності. Зокрема мова йшла про посилення співробітництва в контексті тренувальних програм з активним залученням канадських інструкторів до процесу підготовки українських військовослужбовців. В даному контексті в кращу сторону був відмічений 25-ий тренувально-навчальний центр (м. Львів) на базі якого вже тривалий час здійснюються тренування та підготовка українських військовослужбовців.

В цілому зустріч пройшла в дружній атмосфері, обидві сторони обмінялись цінними подарунками на згадку та висловили щирі сподівання на поглиблення співробітництва в найближчому майбутньому.