Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Курсанти Військового інституту беруть активну участь у Всеукраїнській акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Акція започаткована за ініціативи громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності.

За сприянням командування Військового інституту та військового факультету фінансів і права курсанти цього факультету на протязі 12 днів разом з іншими учасниками будуть сприяти піднесенню патріотичного духу українців, брати участь у популяризації національної культури та покращенню військово-патріотичного виховання української молоді.

Початком акції став брифінг який відбувся у Центральному будинку офіцерів ЗС України на якому були присутні організатори заходу, представники МОУ, ГШ ЗСУ, ВСП, Військового телебачення України, Синодального управління військового духовенства УПЦ КП, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Києва, Міністерства молоді та спорту України.

Кожного разу потяг є тематичним. Концепція 12-го Потягу – «Уроки історії. Перемоги та поразки Визвольних Змагань та збройної боротьби за Незалежність. 1918-2018 роки».

Маршрут триватиме 12 днів, за таким розкладом руху: Київ – Харків – Лозова – Краматорськ – Запоріжжя – Волноваха – Маріуполь – Генічеськ – Херсон – Миколаїв – Одеса – Сміла – Київ.

Фотографії