Реформа демократичного цивільного контролю в Україні

У Військовому інституті відбулася дискусія за темою "Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: наступні кроки".

Зустріч відкрив заступник начальника Військового інституту полковник Борис Попков, який привітав учасників та  закликав до активного діалогу.

У виступах військового аналітика Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Ігоря Козія та незалежного військового експерта Леоніда Полякова були підняті питання щодо удосконалення демократичного цивільного контролю в Україні, наближення України до стандартів НАТО.

За активною участю офіцерів курсантів та працівників Військового інституту, які брали участь у заході, було проаналізовано поточний стан реформи демократичного цивільного контролю, обговорено актуальну законодавчу базу. Піднімались питання щодо соціального захисту військовослужбовців.

Захід проведений за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права.