Мова сайту:   Укр.   Eng.

Зустріч з Героєм України

У Військовому інституті курсанти 1-го курсу зустрілися з Героєм України, Начальником Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майором Ігорем Гордійчуком.

Ігор Володимирович брав безпосередню участь у багатьох операціях під час АТО, очолював загін спецпризначення, що виконував завдання глибинної розвідки в тилу противника, командував операцією із взяття під контроль стратегічної висоти Савур-могила.

Під час зустрічі генерал ділився з курсантами своїм життєвим досвідом, розповідав про важливість знання іноземних мов, а особливо англійської мови. Подякував випускникам Київського військового ліцею, які продовжують навчання у Військовому інституті, за їх успіхи та нагородив грамотами найуспішніших серед них!