Курсанти та офіцер Військового інституту стали чемпіонами України

З 30 березня по 1 квітня 2018 року у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбувся відкритий кубок пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького і чемпіонат ФГС України з гирьового спорту. Не випадково цей турнір проводиться саме в стінах медичного університету. Є.Ф. Гарнич-Гарницький був лікарем за фахом, випускником медичного факультету університету імені Св. Володимира, першим в Україні в 1895 році створив атлетичні гуртки в Києві.

Саме з цього історичного факту розпочинається офіційний відлік часу заснування гирьового спорту в нашій країні. Велику популярність цього виду спорту продемонстрував і нинішній турнір, в якому взяли участь 122 учасники з 15-ти областей України,

У наполегливій боротьбі за призові місця взяли участь спортсмени різних вікових груп від 14 до 70 років. В результаті атлетичного марафону команда Києва в яку входили наші військовослужбовці посіла перше місце, спортсмени Кіровоградської області стали другими, а третю сходинку посіла команда Київської області.

А перемогу принесли курсанти і офіцери які в особистому заліку стали чемпіонами України.

Чемпіонами України з гирьового спорту серед юніорів стали:

(в поштовху одної гирі довгим циклом 16 кг):

• к-т Савчук Яна (в/к 60 кг) з Результатом  – 51 підйом;
  • к-т Залуцька Олена (в/к  70 кг) з Результатом  – 50 підйомів;

(в поштовху двух гирі довгим циклом 32 кг):

• ст.солд Харченко Валентин (в/к 65 кг) з Результатом  – 11 підйомів;

Чемпіонами України з гирьового спорту серед чоловіків стали:

(в поштовху одної гирі довгим циклом 32 кг):

• викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту старший лейтенант Підопригора Максим (в/к 80 кг) з Результатом  – 60 підйомів;

чемпіонами України з гирьового спорту (напівмарафон) серед чоловіків стали:

(в поштовху одної гирі довгим циклом 24 кг за 30хв):

• викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту старший лейтенант Підопригора Максим (в/к 80 кг) з Результатом  – 354 підйоми;
  • ст.солд Харченко Валентин (в/к 65 кг) з Результатом  – 226 підйоми;

Вітаємо наших переможців!