Проведення заходів військово-патріотичного виховання та лекції щодо фактичного застосування Збройних Сил в ході проведення АТО на сході України

Сьогодні на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка було організовано проведення зустрічі між курсантами та  представником 25-ої бригади десантно-штурмових військ ЗСУ, що безпосередньо брав участь  у бойових діях на сході України. В рамках зустрічі обговорювались питання практичного застосування військ (сил), зокрема мінометних розрахунків в бойовій обстановці. Захід був організований у форматі лекційного заняття, після чого присутні курсанти мали можливість поставити запитання доповідачеві та взяти активну участь в обговоренні вище зазначених питань.