Героям Небесної Сотні присвячується

У Військовому інституті пройшов захід де  вшанували загиблих учасників Революції гідності. Зі словами скорботи та пам’яті до першокурсників звернувся заступник начальника Військового інституту з морально – психологічного забезпечення – полковник Сергій Мотика. Він закликав молодь звертатися до героїки минулого, поважати тих, хто віддав найдорожче заради України.

Курсанти підготували та провели тематичний виступ, в якому згадали недавні події Революції гідності. Було продемонстровано відео цих подій, створено інформаційний куточок із літературою та статтями про події на Майдані.

Патріотично налаштовані першокурсники вшанували память полеглих героїв хвилиною мовчання. Курсанти пообіцяли, насамперед собі, завжди пам’ятати хоробрість українців, наслідувати та брати приклад з їх звитяжної боротьби за незалежність Української землі!