,,Не зважаючи ні на що, кожен знав, за Ним стоїть його країна, сім’я, діти.’’ – кіборг Олександр Скиба

23 грудня у стінах Військового інституту імені Тараса Шевченка, в честь третьої річниці оборони Донецького аеропорту відбулася зустріч з захисниками  летовища - капітаном запасу Олександром Скибою і старшим лейтенантом Ігорем Задорожнім.

Кіборги, як тепер називають захисників Донецького аеропорту, чимало розповіли курсантам: про війну, про себе, про особливості ведення бойових дій, братерство і мужність наших воїнів під час оборони летовища. Крім цього ,,кіборги’’ дали багато корисних порад майбутнім офіцерам Військового інституту, не один раз згадуючи наскільки корисними були знання які вони отримали під час навчання. ,,Зверніть увагу на підготовку, в тому числі й бойову, поглинайте з навчання стільки скільки зможете і готуйтесь до найгіршого’’ – сказав курсантам кіборг – Ігор Задорожній.