Офіцери та курсанти Військового інституту взяли участь у тренінгу «Сучасні геоінформаційні технології»

Відповідно до розпорядження ТВО начальника Генерального штабу ЗС України, з метою практичного ознайомлення із новітніми засобами та технологіями в галузі геодезії, картографії, дистанційного зондування, які можуть застосовуватися в сфері оборони 14 грудня 2017 року представниками Навігаційно-геодезичного центру був проведений тренінг «Сучасні геоінформаційні технології». У тренінгу брали участь представники Центрального управління воєнно-топографічного та навігаціі (полковник Прищепа С.В., полковник Жилик О.М.), ТВО начальника Науково-дослідного центру (підполковник Пампуха І.В.), представники кафедри геоінформаційних систем і технологій Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (полковник Савков П.А., підполковник Писаренко Р.В., курсанти Трикалюк О.О., Слинько В.В., Акімов Р.Ю., Добруцький А.І.), а також представники частин Воєнно-топографічної служби ЗС України.

Під час проведення тренінгу були представлені сучасні зразки геодезичної та навігаційної техніки, розкриті питання щодо перспективного розвитку сучасних геоінформаційних систем. Після успішного закінчення тренінгу усім учасникам були видані відповідні сертифікати.