Навчаючи виховуємо

В рамках проведення Тижня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій професором кафедри військової психології та політології  Військового інституту Національного університету імені Тараса Шевченка Вячеславом Кириком було організовано участь курсантів у науково-практичній конференції «Проблеми дослідження Голодомору у ХХІ ст.: цифри, джерела, висновки», яка проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та лекції – екскурсії в залах Національного військово-історичного музею України.

Відкрили конференцію Міністр культури України Євген Нищук, проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров, декан історичного факультету КНУ Іван Патриляк, Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, генеральний директор Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Олеся Стасюк та інші.

Курсанти мали змогу почути трьох свідків-очевидців Голодомору – Зіновій Іванович Масло, Тамара Михайлівна Бедренко, Микола Павлович Онищенко.   Кожен із них поділився з присутніми власними страшними спогадами пережитого горя.