Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Військово-прикладне плавання – не перешкода для курсантів Військового інституту

Відповідно до плану вдосконалення практичної підготовки курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка  4-5 вересня курсанти 3 курсів проходили підготовку з військово-прикладного плавання.

На курсантів покладалося завдання проплисти дистанцію в обмундируванні зі зброєю.

Перед плаванням начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту полковник  Сергій Глазунов провів інструктаж і пояснив на прикладі як правильно припасовувати спорядження,  щоб не втратити його.

“Плавання в обмундируванні - це в першу чергу чудова перевірка своєї моральної та психологічної підготовки, чудовий шанс для подолання страхів. З кожним махом руки ти приближаєш себе до кінцевої точки, фінішу з відчуттям внутрішньої сили й міці. І в такі моменти просто ніколи здаватись” - говорить сержант Альона Шідерова.

Після виконання вправи курсанти мали змогу відігрітись біля вогнища і вивчали новий спосіб утримування на плаву: використання своєї форми як рятувального жилета. 

“Це чудове випробовування на моральну стійкість та витримку. Мене здивували дівчата, які з ентузіазмом кинулись до води, кожна хотіла показати свою силу волі і вибороти першість серед чотирьох” - розповідає молодший сержант Павло Вітязь.

Виконання практичних завдань такого типу дає курсантам змогу зробити ще один крок на шляху до формування професійних якостей офіцера Збройних Сил України.

Фотографії