У змаганнях із плавання успішно виступила команда ВІКНУ

У спорткомплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 18.01.13 відбулися спортивні змагання з плавання в рамках Спартакіади серед збірних команд професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва.

Успішно виступила у змаганнях команда Військового інституту (ВІКНУ).

Перемогу в запливі на 50 метрів вільним стилем із результатом 29 секунд здобув старший викладач кафедри загальновійськових дисциплін військово-гуманітарного факультету підполковник Сергій Тарасюк. Другі місця в різних видах запливів посіли: старший помічник начальника навчального відділу підполковник Едуард Брагін та викладач кафедри військово-гуманітарної підготовки факультету військової підготовки працівник Збройних Сил України полковник запасу Микола Дорохов.

За підсумками етапів з брасу, вільного стилю, стилю “на спині” та змішаної естафети місця розподілилися наступним чином:

І місце – Київський Національний університет імені Тараса Шевченка;

ІІ місце – Національна академія Служби безпеки України;

ІІІ місце – Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Нагороди переможцям вручала завідувач кафедри фізичного виховання та спорту КНУ, заслужений майстер спорту, дворазова Олімпійська чемпіонка професор Тетяна Кочергіна.