Курсанти ВІКНУ взяли участь у флешмобі в день 150-річчя Київського інституту музики ім. Р. Глієра

13 травня на Софійській площі відбувся флешмоб молоді, присвячений ювілею відомої «майстерні» творчих людей. У заході також брали участь курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До хореографічної постановки долучилися півтисячі людей. Танцювали навіть ті, хто хореографією ніколи не займалися.

"Таке своєрідне свято. Свято молоді. Свято всього того, що дає нам розуміти, що ми прагнемо до миру", - зауважив курсант 117 пл навчальної групи Микола Мацко.

До виступу студенти та курсанти готувалися лише чотири дні. Номер ставив відомий український хореограф та танцівник Олександр Лещенко. Каже, що впоратися з півтисячною командою було неважко, тому що учні були старанними та уважними.

Шоу тривало близько п’яти хвилин. За цей час учасники встигли побудувати такі конструкції, як музичні знаки і різні геометричні фігури.

На глядачів шоу чекав ще один сюрприз - музичний. На сцені духовий оркестр і хор виконали гімн інституту. Слова написала студентка вишу, а музику ректор Київського інституту музики ім. Р. Глієра.

Всі присутні були щиро вражені виступом, заряджені яскравими емоціями та позитивним настроєм

Богдана Дереш, курсант ВІКНУ