На Київщині відбулись Всеукраїнські військово-патріотичні збори з курсантами ВІКНУ

На військовому полігоні поблизу Києва відбулись Всеукраїнські військово-патріотичні збори з курсантами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Метою заходу було визначення найбільш підготовлених курсантів, які в подальшому будуть виконувати інструкторські функції під час зборів з школярами.

Майбутнім інструкторам довелось пройти декілька етапів змагань, а саме: біг на 400 метрів, метання гранати, розібрати-зібрати автомат Калашникова, врятувати пораненого, вміння вправлятись із засобами РХБ та стрільба з АК-74.