ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО ЗАВЖДИ З НАМИ

9-го березня о 6-тій ранку за ініціативи Міністерства культури та Національної радіокомпанії “Радіо культура” розпочався безперервний 18-ти годинний радіомарафон “Шевченко мобілізує!” в якому взяли участь й курсанти нашого навчального закладу.

У цей день Шевченко ніби сам став бійцем АТО, а наші курсанти продекламували у прямому ефірі його вірші, щоб ще раз показати незламність українського духу та живу сув’язь думок і поколінь, боротьби минулої і теперішньої. Розпочав марафон із Шевченковим словом та Благословінням Святійший Патріарх Філарет.

Курсанти Військового інституту з глибоким розумінням читали твори видатного українського Генія, а емоційний порив солдата Юлії Голуб запалив серця Віце-прем’єр-міністра – міністра культури України В’ячеслава Кириленка та присутніх у дикторській залі, і останні не могли собі відмовити у задоволенні прослухати у її виконанні ще один із шедеврів Кобзаря.

Військовий інститут гідно представив Шевченковий Університет на цьому вкрай важливому державному заході.